EkoMedica Czech Zelený ječmen – 99,8% šťáva ze zeleného ječmene 500 ml z4907

EkoMedica Czech Zelený ječmen - 99,8% šťáva ze zeleného ječmene 500 ml (z4907) od www.kosmetika.cz

EkoMedica Czech Zelený ječmen – 99,8% šťáva ze zeleného ječmene 500 ml

Číslo produktu: z4907
Cena 319.00 Kč

KOUPIT

Popis:

Zelený ječmen je nutričně vysoce kvalitní potravinou. Pro svoje výživové hodnoty je doporučován osobám v každém věku.Zelený ječmen 99,8% šťáva je získávána z mladého zeleného ječmene nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty. Šťáva z mladého ječmene je proto určena co nejširšímu spektru konzumentů.

Přídatné látky:

kyselina citrónová (regulátor kyselosti)

Dávkování:

Užívejte 25 ml 2x denně minimálně 30 minut před jídlem.

Balení:

500 ml – dávka 10 dní

Upozornění:

Doplněk stravy. Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné částice v roztoku nejsou na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy by užívání měly konzultovat s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku. Barva, vůně i chuť šťávy se v různých výrobních šaržích může poněkud měnit, což není na závadu kvality přípravku. Bez chemických konzervantů.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky s mladým ječmenem.
Další informace o produktu Zelený ječmen – 99,8% šťáva ze zeleného ječmene naleznete v článku Přírodní rostlinné šťávy EkoMedica – Ječmen setý zelený.

Diskuze a zkušenosti s produktem EkoMedica Czech Zelený ječmen – 99,8% šťáva ze zeleného ječmene 500 ml v komentářích.